Zde Je Náš Výběr Nejžádanějších Turistických Zajímavosti v České Republice

Sestavili jsme pro vás seznam 17 nejžádanějších zajímavosti v České Republice, které byste během pobytu v zemi neměli zapomínat navštívit. Historická města nebo přírodní rezervace a parky, tolik nápadů, jak udělat krásné objevy v roce 2017. Doufáme, že vás náš seznam inspiruje !

Praha

Srdce Evropy, jedno z nejkrásnějších měst světa a architektonický klenot na Praze… Praha, hlavní město české Republiky, má mnoho aktiv. Nenapadnutelná zdrojem inspirace pro umělce, UNESCO Světové Dědictví Města, majestátní a trochu tajemná, s jedinečnou atmosférou… nečekejte, že k návštěvě nejoblíbenějších míst pro návštěvníky : Karlův Most, Pražský Hrad a orloj Starého Města. Praha je domovem mnoha heren, které denně navštěvují stovky turistů. Mnoho turistů však raději hraje v online kasinech, aniž by opustili bar, kde se napijí. Pokud jsou online verze vaší preferovanou volbou, pak klikněte sem a dozvíte se více o hraní online kasinových her na dovolené.

Karlovy Vary

Karlovy Vary, jsou kolonády, horké prameny a všechna radost, kterou si můžete představit : lounging, Nejlepší lázně v české republice, procházky nebo sportovní aktivity. Od 18. století, kdy se reputace vodního města šíří po celém světě, zákazníci se i nadále stávají. Karlovy Vary jsou dnes právem jednou z nejznámějších lázní v Evropě.

České Švýcarsko

Národní Park české Švýcarsko (Národní Park České Švýcarsko) je nejmenší Národní Park v české Republice. To je domovem vzácné flóry a fauny a jeho jedinečné skalní útvary, přes Hluboké mezery, vzbudit obdiv návštěvníků. Jízda lodí nedaleko Hřenska se také ve vás zanechá nezapomenutelnou vzpomínku.

Český Krumlov

Labyrint křivolakých středověkých uliček, malebné štítové domy, romantická zákoutí, impozantní zámek s výhledem na Vltavu, středověké kaváren a taveren, výstav, koncertů a festivalů : tohle je Český Krumlov, město s kouzelnou atmosférou, který byl uveden jako Světového Dědictví UNESCO od roku 1992.

Hrad Karlštejn

Karlštejn byl založen jako nedobytný hrad s Korunovační Klenoty, svaté relikvie a státní dokumenty. To byl reprezentativním sídlem Karla IV., Římský císař a Král český, a jeho přístup byl zakázán pro ženy tak, že by se nic rušit panovníka v jeho politické a teologické úvahy. Dnes, díky své poloze v blízkosti Prahy, je to ideální místo pro půldenní výlety. Karlštejn se dostanete vlakem za půl hodiny od centra Prahy.

Brno

Brno, druhé největší město v české Republice, metropole Moravy, východní části země. Kromě Hradu Špilberk a funkcionalistická vila Tugendhat, zapsáno na seznamu Světového Dědictví unesco, existují i další zajímavé památky. Město Brno je známé pro své desítky Příjemných kaváren, které se nachází v živém centru města.

Lednicko-Valtický areál domény

Lednicko-Valtického areálu (Lednicko-valtický areál), oblasti, která byla transformována do obří park, uvedena jako Světové Dědictví UNESCO, nabízí mnoho aktivit : loď, koně nebo projížďky v kočáře, jízda na kole nebo bruslení, návštěvy vinic a vinných sklepů. Kromě toho, v této oblasti se nachází v jižní Moravy, můžete zjistit, kolonád a zámky zasazené v lesích, výlety na vrcholky Pálavy horách nebo odpočinek v lázních.

České Budějovice

České Budějovice, metropole jižních Čech, se nachází na Vltavě, nabízí širokou škálu turistických atrakcí. Kromě místa plné historie, kde se zdá, čas se zastavil, můžete objevovat první železnice (vlaky tažené koňmi) v kontinentální Evropě a ochutnat slavný Český kapr nebo pohádkové pivo Budvar.

Skalní masy Adršpach

Region Broumov, který se nachází ve východních Čechách, nabízí mnoho možností pro aktivní dovolenou. Skalní masy Adršpach-Teplice, tzv. „Skalních měst“, jsou největší a nejdivočejší skalní oblast ve střední Evropě. Tato oblast fascinuje turisty a různé poustevníci od 18. století. Můžete také navštívit barokní klášter v Broumově.

Zámek Hluboká nad Vltavou

Nachází se v jižních Čechách, na zámku Hluboká nad vltavou je ideálním místem pro milovníky historie a romantické stránky. Hrad, který vděčí za svoji současnou podobu rodu schwarzenbergů, je často považován za nejkrásnější hrad v české Republice.

Ostrava

Ostrava, metropole Severní Moravy a třetího největšího města v zemi, se může pochlubit mnoha přednostmi : unikátní industriální památky, zajímavá hrázděné zděné architektury a širokou škálu volnočasových aktivit. Pro některé roky, Technické Muzeum, nazývá Dolní oblast Vítkovic (část Vítkovice okres), přilákala velké množství návštěvníků.

Regionu „český Ráj“ (Český ráj)

Tento region, kde krása krajiny je zdůrazněna přítomnost historických památek, byl nazýván „český Ráj“ od druhé poloviny 19. století. V roce 1955 se stala první chráněnou přírodní oblast bývalého Československa, a to díky své unikátní a jedinečný charakter.

Národní park Šumava

Lesy a voňavé louky, ztracené údolí na konci světa, bezedné rašelinišť, ledovcových jezer a nekonečné kopce-takový je národní Park Šumava. Nicméně, budete také najít turistické atrakce, jako jsou hrady, lezecké parky a muzea, stejně jako pohodlné hotely a penziony. Jižní Čechy, to je rozhodně stojí za výlet !

Mariánské Lázně

Nádherné termální lázně, více než 100 minerálních pramenů, několik kolonád, včetně slavné neo-barokní železo – litinová kolonáda z konce 19. století, divadlo, městské muzeum, různé památky, panoramatická Věž, „Zpívající Fontány“ a solná jeskyně-To Je to, Co najdete v Mariánských Lázních, vodní město se nachází v západních Čechách, nedaleko od slavného vodou města Karlovy Vary.

Zámek a zahrady Kroměříž

O Arcibiskupský Zámek v Kroměříži s jeho dvěma zahradami (Podzámecká a Květná zahrada) plně si zaslouží, aby byly klasifikovány jako Světové Dědictví UNESCO v roce 1998. Budete se divit, o šíři a krásu tohoto místa. Především, nezapomeňte navštívit nedávno zrekonstruované barokní zahrady Květná zahrada.

Loket

Tento Západních čechách nedaleko města, která se nachází na skalnatém výběžku a je obklopeno ze tří stran Řeky Ohře, Domy dobře zachovalé malebné náměstí s barokním sloupem Nejsvětější Trojice a v pořádku řadě historických střední třídy domy. V centru městečka je Hrad Loket. Můžete obdivovat jeho okolí z vrcholu jeho věže, dvacet šest metrů vysoká.

Mikulov

Je těžké najít město tak malebné jako Mikulov. Město, které se rozprostírá na skalnatých římsách, na úpatí malé pálava masivu, a je obklopen vinicemi. Město je centrem vinařské podoblasti a víno je všudypřítomný, a to jak v jeho malebné uličky a v zámku. Tohle město na Jižní Moravě je rozhodně stojí za návštěvu.

Share