Královská Zajímavosti v České Republice

Jedná se o luxusní přímořské město,které vyrostlo v krajinných kraje v české republice, původně nehostinné a bažinaté západní Čechy na počátku 19.století. a že mnozí významní skladatelé, filozofové, spisovatelé a státníci se brzy stali populárními.

 

Sigmund Freud se odráží na bezedných hlubin lidské mysli v bahenní koupele a Thomas Alva Edison odráží na jeho nové vynálezy v pohodlí 5-Hvězdičkový Esplanade Hotel. Mark Twain dokonce popsal jeho čas na koupel v poněkud satirický článek „Mariánské lázně-Zdraví Factory“. Dnes najdete připomenutí jejich pobyty na každém kroku během své procházky v Mariánských Lázních.

Mezi desítkami slavných návštěvníků lázně v české republice patří anglický král Edward VII., který je vzal s láskou, jako žádné jiné místo v kontinentální Evropě předtím a od roku 1897 tam šel devětkrát. V době jeho návštěvy v srpnu se město na několik týdnů proměnilo v Centrum mezinárodní akce, kde probíhala jednání o klíčových politických otázkách.was present at its official opening. It was also thanks to him that the local golf club experienced a successful era, which was interrupted by the Second World War. Po válce jsme viděli explozi v popularitě kasin. Byli všude, dokonce i místní Golfový klub měl skupinu štamgastů, kteří hráli pro zábavu. Dnes je to dostupné vízum on-line kasin, kde si můžete vychutnat úžasné kasinové hry, ať jste kdekoli.

Návštěvy Britského panovníka, je však nejen, že si pamatoval jména malé salonky Nové Lázně hotel, kde v roce 1904, on se setkal s rakousko-uherský Císař František Josef I., ale také místní golfové hřiště, které je jedním z nejstarších v Evropě. Edward VII výrazně přispěla k jeho vytvoření, a byla přítomna na jeho oficiální otevření. Také to bylo díky němu, že místní golfový klub zažil úspěšnou éru, která byla přerušena Druhou Světovou Válkou.

Golfový klub opět svůj ztracený lesk po čtyřiceti letech stagnace a přežití během komunistické éry. Jeho úspěch také upoutal pozornost Britské královské rodiny, kteří neměli zapomínat Zakládající Akt z jejich předchůdci před sto lety. Díky rozhodnutí Královny Alžběty II, to je jediný klub ve střední Evropě mají právo používat titul Royal Golf Club od roku 2003. To je důvod, proč není vyloučeno, že potkáte světě-sla

vné osobnosti na driving range.

Tělo a mysl ošetření

Jaký Vana turné by se vám líbí, pokud ne, využijte nabídky lázeňských procedur, wellness salonech, nebo programy na zlepšení své fyzické kondice? Dopřejte si state-of-the-art péče, kombinující nejnovější poznatky s tradicí více než 200 let.

Pestré složení měkkých minerálních pramenů v Mariánských Lázních je vhodný pro léčbu mnoha různých problémů. Díky jeho vysoký obsah oxidu uhelnatého, plynu nebo koupele v minerální vodě jsou ve světě unikátní.

V Health Spa Resort komplex v centru města, budete rozumět, proč Král Edward VII miloval tyto vany tak moc. Dokonce si můžete vychutnat minerální vody, koupel v Královské kabině, kterou využíval při svých pobytech. Pod zdobené stropy, historické Římské lázně, všechny starosti světa zmizí na chvíli. V nejstarší zařízení svého druhu v Evropě, budete moci nabídnout vynikající příležitost pro relaxaci v rašelinové koupele.

Share