Královská určení

To je luxusní přímořské město, které vyrostlo v krajině původně nehostinné a bažinaté západních Čechách na začátku 19. století, a že mnoho významných skladatelů, filozofů, spisovatelů a státníků brzy oblíbila.

Sigmund Freud se odráží na bezedných hlubin lidské mysli v bahenní koupele a Thomas Alva Edison odráží na jeho nové vynálezy v pohodlí 5-Hvězdičkový Esplanade Hotel. Mark Twain dokonce popsal jeho čas na koupel v poněkud satirický článek “Mariánské lázně-Zdraví Factory”. Dnes najdete připomenutí jejich pobyty na každém kroku během své procházky v Mariánských Lázních.

Mezi desítkami slavných návštěvníků Lázní je název anglický Král Edward VII., který vzal je s láskou, jako žádné jiné místo v kontinentální Evropě před a šel tam devětkrát ve všech od roku 1897. V době jeho návštěvy v srpnu, město bylo transformována na pár týdnů do centra mezinárodní akce, kde se jednání konala na klíčové politické otázky.

Návštěvy Britského panovníka, je však nejen, že si pamatoval jména malé salonky Nové Lázně hotel, kde v roce 1904, on se setkal s rakousko-uherský Císař František Josef I., ale také místní golfové hřiště, které je jedním z nejstarších v Evropě. Edward VII výrazně přispěla k jeho vytvoření, a byla přítomna na jeho oficiální otevření. Také to bylo díky němu, že místní golfový klub zažil úspěšnou éru, která byla přerušena Druhou Světovou Válkou.

Golfový klub opět svůj ztracený lesk po čtyřiceti letech stagnace a přežití během komunistické éry. Jeho úspěch také upoutal pozornost Britské královské rodiny, kteří neměli zapomínat Zakládající Akt z jejich předchůdci před sto lety. Díky rozhodnutí Královny Alžběty II, to je jediný klub ve střední Evropě mají právo používat titul Royal Golf Club od roku 2003. To je důvod, proč není vyloučeno, že potkáte světě-sla

vné osobnosti na driving range.

Tělo a mysl ošetření

Jaký Vana turné by se vám líbí, pokud ne, využijte nabídky lázeňských procedur, wellness salonech, nebo programy na zlepšení své fyzické kondice? Dopřejte si state-of-the-art péče, kombinující nejnovější poznatky s tradicí více než 200 let.

Pestré složení měkkých minerálních pramenů v Mariánských Lázních je vhodný pro léčbu mnoha různých problémů. Díky jeho vysoký obsah oxidu uhelnatého, plynu nebo koupele v minerální vodě jsou ve světě unikátní.

V Health Spa Resort komplex v centru města, budete rozumět, proč Král Edward VII miloval tyto vany tak moc. Dokonce si můžete vychutnat minerální vody, koupel v Královské kabině, kterou využíval při svých pobytech. Pod zdobené stropy, historické Římské lázně, všechny starosti světa zmizí na chvíli. V nejstarší zařízení svého druhu v Evropě, budete moci nabídnout vynikající příležitost pro relaxaci v rašelinové koupele.